Kategoria: Przeciwbólowe

Przeciwbólowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 34

  • 8,20

    DIP HOT – ZWALCZA BÓLE PRZEWLEKŁE !KREM PRZECIWBÓLOWY ROZGRZEWAJĄCY, 67 gDIP HOT to rozgrzewający krem, bogaty w olejki eteryczne, który stosuje się w objawowym leczeniu bólu o charakterze mięśniowym lub stawowym. Dzięki skoncentrowaniu wielu składników aktywnych doskonale rozgrzewa miejsce bólu, działa przeciwzapalnie oraz szybko i długotrwale znieczula. DIP HOT wydawany jest bez recepty i sprawnie …

    Dip Hot krem rozgrzewający 67gRead More

  • 10,99

    PALACIO ŻEL ZIOŁOWY PRZECIWBÓLOWY Z KONOPIĄ 500MLPołączenie wyciągu z kasztanowca, żywokostu i eukaliptusawzbogacone kamforą, miętą oraz innymi cennymi ziołami.dodatkowo jeszczez zimnotłocznym olejem konopnym aż 5 %który ma wspaniałe właściwości pielęgnacyjne i regeneracyjne. Producent: Inny jak mieć płaski brzuch, wypożyczalnie strojów warszawa, speedo kąpielówki męskie, hamulec do rolek rollerblade, krótkie spodenki damskie nike, grizzly memphis, bluzy …

    BIO-VITAL Vital-pferdebalsam Maść końska 500 mlRead More

  • 14,97

    Coldrex MaxGrip Wskazania: objawy grypy, przeziębienia, takie jak: bóle głowy, dreszcze, bóle gardła, niedrożność przewodów nosowych.Skład: 1 saszetka Coldrex MaxGrip zawiera: paracetamol 1000mg, chlorowodorek fenylefryny 10mg, witamina C 40mg oraz substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian, skrobia kukurydziana, sodu cyklaminian, sodu sacharyna, bezwodna krzemionka koloidalna, aromat cytrynowy, kurkumina (E100).Działanie: lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, obkurczającym naczynia krwionośne …

    Coldrex MaxGrip o smaku cytrynowym 10 saszetekRead More

  • 6,05

    Nalgesin Mini 220mg, 20 tabletek Działanie: przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwgorączkowe, .Wskazania: Nalgesin Mini stosowany stosowany w krótkotrwałym leczeniu dolegliwości bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu, takich jak: ból głowy, ból zęba, bolesne miesiączkowanie, bóle stawowe, bóle mięśniowe.Skład: substancją czynną leku jest naproksen sodowy. Każda tabletka zawiera 220mg naproxenu sodowego, co odpowiada 200mg naproksenu; pozostałe składniki leku …

    Nalgesin Mini, 220mg, 20 tabletekRead More

  • 8,43

    Działanie leku szczególnie wyraźnie zaznacza się w stanach skurczowych w obrębie jamy brzusznej, dróg żółciowych, układu moczowego, przewodu pokarmowego oraz układu krążenia. Producent: Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A. kurtka na lato męska, kurtki na motor męskie, strój do piłki nożnej, buty dziecięce kappa, części deskorolki, wypożyczalnia orbitreków warszawa, fashion house szadółki, manetki do roweru, dresy niemowlęce …

    Metafen Rozkurczowy 40 mg, 40 tabl.Read More

  • 29,27

    Apap 100 tabletek to znany i doceniany lek przeciwbólowy na bazie paracetamolu o dodatkowym działaniu przeciwgorączkowym. Paracetamol blokuje wytwarzanie bodźca bólowego i hamuje substancje uwrażliwiające receptory bólowe, dzięki czemu dolegliwość nie jest tak znacząco odczuwana. Działanie przeciwgorączkowe polega na rozszerzeniu naczyń obwodowych i wzroście przepływu krwi, co skutkuje poceniem i utratą ciepła.  Skład: Paracetamol 500 mg. …

    APAP REGULAR 100 tabl.Read More

  • 7,45

    Vemonis Femi 6 tablJest to lek przeciwbólowy i rozkurczowy na ból różnego pochodzenia, w tym na bóle menstruacyjne, kolka nerkowa, kolka jelitowa, zespół jelita drażliwego, bóle dróg żółciowych. Tabletki Vemonis Femi posiadają 3 składniki aktywne: metamizol sodu, który ma działanie przeciwbólowe, drotaweryny chlorowodorek, który działa rozkurczowo na mięśnie gładkie oraz kofeina, która stanowi dodatek do wielu …

    Adamed Vemonis Femi lek rozkurczowy 6tabl.Read More

  • 24,90

    SOLINEA URYDYNOX 30 KAPSUŁEK Głównym składnikiem preparatu Urydynox jest monofosforan urydyny, składnik odżywczy, który musi być dostarczony do uszkodzonych nerwów tak by ich struktury mogły zostać odbudowane (odpowiada on za czynności naprawcze). Kompleks witamin z grupy B oraz kwas foliowy odgrywają ważną rolę w funkcjonowaniu tkanki nerwowej i usprawniają jej działanie,. Ponadto witaminy z grupy …

    Solinea Urydynox 30 kaps.Read More

  • 20,47

    MAŚĆ KOŃSKA ROZGRZEWAJĄCA 250 MLKOŃSKA MAŚĆ rozgrzewająca jest unikalnym balsamem ziołowym wyprodukowanym z 25 rodzajów ekstraktów ziołowych i roślinnych według tradycyjnej i sprawdzonej przez pokolenia receptury. Zrównoważona zawartość tych substancji gwarantuje szerokie i bardzo skuteczne działanie.Łączy działanie kojące olejków eterycznych z pozytywnym działaniem wyciągów z ziół. Niektóre z tych ekstraktów ziołowych zawierają substancje, o których …

    KRAUTERHOF, maść końska silnie rozgrzewająca, 250mlRead More

  • 9,49

    Ketokaps Max to lek przeciwbólowy zawierający 50 mg ketoprofenu w 1 kapsułce. Podobnie jak inne substancje z grupy NLPZ (niesteroidowych leków przeciwzapalnych), wykazuje też właściwości przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.•Maksymalna dawka ketoprofenu dostępna bez recepty!•Jedyny ketoprofen w kapsułce miękkiej1.•Lek na ostry ból o szybkim początku działania3.Ketokaps Max zawiera maksymalną dawkę ketoprofenu dostępną bez recepty. Jest stosowany w …

    Ketokaps Max 50 mg 20 kaps.Read More

  • 17,78

    HASCO LEK IBUM FORTE 400 MG X 36 KAPS SkładSubstancja czynna: 1 kaps. elastyczna zawiera 400 mg ibuprofenu. Wskazania Bóle o słabym i umiarkowanym nasileniu: głowy (w tym migrenowe), gardła, zębów (również po ekstrakcji zębów i na skutek ząbkowania), mięśni, stawów, pourazowe, pooperacyjne, nerwobóle. Bolesne miesiączkowanie Stany gorączkowe (m.in przeziębienie, grypa). DziałanieLek z grupy niesteroidowych …

    Ibum Forte 400mg 36 kapsułekRead More

  • 2,68

    Pyralgina Termo Hot plaster silnie rozgrzewający 1 szt. PYRALGINA® TERMO HOTPostać:Plaster silnie rozgrzewającyOpis produktu / przeznaczenie:Przynosi ulgę w bólach: pleców, ramion, krzyża, szyi, bólach reumatycznych. Do 14 h działania Wskazania: PYRALGINA® TERMO HOT jest plastrem rozgrzewającym, który skutecznie i naturalnie rozluźnia głębokie partie mięśni, przynosząc ulgę w bólach pleców, ramion, krzyża, szyi, ścięgien, a także w …

    Pyralgina Thermo Hot plaster rozgrzewający 1 szt.Read More

  • 24,53

    KosmetykCzarci Pazur z Rutyną to wyjątkowy balsam ziołowy wyprodukowany z korzenia Czarciego pazura i ekstraktów roślinnych z dodatkiem rutyny (ważnego przeciwutleniacza). Balsam został wyprodukowany w oparciu o tradycyjną recepturę. Zrównoważony stosunek składników zawartych w preparacie gwarantuje jego szerokie i silne działanie.Czarci Pazur zawiera substancje znane z właściwości przeciwzapalnych, tradycyjnie stosowanych w dolegliwościach reumatycznych i bólach …

    CZARCI PAZUR z rutyną i ziołami Balsam ziołowy – 250 mlRead More

  • 18,44

    Migea 200mg 4 tabl. Migea zawiera substancję czynną kwas tolfenamowy- niesteroidowy lek o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Ból głowy mogą czasami poprzedzać pewne objawy, takie jak krótkotrwałe pogorszenie nastroju, zdenerwowanie, niepokój lub brak apetytu. Lek stosuj przy ostrym napadzie migreny. Migreną określa się pulsujący, jednostronny, umiarkowany lub silny ból głowy, który może nasilać się podczas …

    Migea 200mg 4 tabl.Read More

  • 30,49

    Mepha Olfen Patch 5 plastrów Olfen Patch to lek łagodzący ból. Należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ).Skład Substancją czynną leku jest: diklofenak sodowy.Każdy plaster leczniczy zawiera 140 mg diklofenaku sodowego.Wskazania Olfen Patch stosowany jest miejscowo do łagodzenia bólu spowodowanego nagłym nadwyrężeniem, zwichnięciem lub stłuczeniami w obrębie rąk i nóg powstałymi w następstwie urazów, np. …

    Olfen Patch 5 plastrów leczniczychRead More

  • 29,39

    US PHARMACIA IBUPROM 200 MG X 96 TABL POWLEKANYCH SkładSubstancja czynna: 1 tabl. powl. zawiera 200 mg ibuprofenu. Wskazania Bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasileniu: ból głowy, migrena, ból zębów, bóle mięśniowe, kostne, stawowe, okolicy lędźwiowo-krzyżowej, pourazowe, nerwobóle, rwa kulszowa, bolesne miesiączkowanie Gorączka. DziałaniePreparat o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Mechanizm działania polega …

    IBUPROM REGULAR 96 tabl.Read More

  • 16,80

    Neuro Terapia Żel na bóle kręgosłupa goździk Wyrób medyczny leczniczyUnikalne właściwości żelu Neuro Terapii są osiągane przez odpowiedni skład, warunkujący skuteczne właściwości fizykalne (synergia działania żelu i sposobu użycia). Podstawowe działanie wyrobu medycznego Neuro Terapia dodatkowo jest wsparte poprzez działanie substancji zawartych w żelu: kompozycja naturalnych olejków eterycznych (wzajemna synergia składników żelu).Zastosowanie: dolegliwości związane z: bólami …

    Neuro Terapia Żel na bóle kręgosłupa 75gRead More

  • 5,47

    Ketokaps Max to lek przeciwbólowy zawierający 50 mg ketoprofenu w 1 kapsułce. Podobnie jak inne substancje z grupy NLPZ (niesteroidowych leków przeciwzapalnych), wykazuje też właściwości przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.•Maksymalna dawka ketoprofenu dostępna bez recepty!•Jedyny ketoprofen w kapsułce miękkiej1.•Lek na ostry ból o szybkim początku działania3.Ketokaps Max zawiera maksymalną dawkę ketoprofenu dostępną bez recepty. Jest stosowany w …

    Ketokaps Max 50 mg 10 kaps.Read More

  • 4,49

    Lek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Producent: Vitabalans sklepy z łyżwami poznań, łańcuchy śniegowe, korki vapor, kremy do masażu, belka do ćwiczeń, korki nike mercurial superfly 6, licznik rowerowy z pulsometrem, rakietka do tenisa stołowego donic, lampki czołowe, prezent świąteczny dla mężczyzny, u lock rowerowy, sandałki nike dla dziecka, plecak v8, kamizelka na konia, szkoła …

    Ibumax 400 Mg 10 Tabl.Read More

  • 13,20

    DIP Rilif  – ZWALCZA BÓLE OSTRE!  ŻEL PRZECIWBÓLOWY CHŁODZĄCY, 100gDIP RILIF to szybko działający i łatwy w aplikacji lek w postaci żelu, polecany na bóle mięśniowe i stawowe. Dzięki wyjątkowej kombinacji substancji czynnych oraz sprawnej penetracji do ogniska stanu zapalnego, niesie ulgę już w kilka minut po aplikacji Chłodzi miejsce bóluSzybko znieczulaMentol zwiększa przenikanie ibuprofenu do …

    Dip Rilif żel (0,05g + 0,03g)/g 100gRead More

  • 2,20

    Nazwa: Paracetamol APTEO MEDPostać: tabl.Dawka: 0,5 gOpakowanie: 10 tabl.Skład: Każda tabletka zawiera 500 mg paracetamolu (Paracetamolum).Substancja pomocnicza o znanym działaniu: sorbitol (170 mg/tabletkę).Wskazania: Bóle różnego pochodzenia, między innymi: bóle głowy (także migrenowe), stawowe, mięśniowe, miesiączkowe oraz występujące po urazach i zabiegach chirurgicznych oraz stomatologicznychGorączka np. w stanach grypopodobnych i przeziębieniach.Przeciwwskazania: – Nadwrażliwość na substancję czynną …

    Paracetamol 500mg 10 tablRead More

  • 7,34

    Diklofenak Perrigo 10 mg/g, 100 gLek Diklofenak LGO jest przeznaczony do miejscowego stosowania na skórę w przypadku pourazowych stanach zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów, bólach pleców, przy ograniczonych stanach zapalnych tkanek miękkich (zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty), a także przy ograniczonych i łagodnych postaciach zapalenia stawów. Sposób użycia:  Odkręć zakrętkę tuby i zerwij aluminiową membranę …

    Diklofenak LGO żel 0,01g/g 100gRead More

  • 25,82

    Excedrin MigraStop – na wszystkie objawy migrenyeliminuje nie tylko ból głowy, ale także dodatkowe objawy tj.: nudności, nadwrażliwość na światło i dźwięk oraz zaburzenia codziennego funkcjonowania.zaczyna działać już w ciągu 30 minut1  Jak działa Excedrin MigraStop? Zwalcza wszystkie, najczęściej występujące objawy migreny, takie jak: Jak przebiega atak migreny? Migrenę, oprócz bólu głowy, charakteryzuje występowanie objawów …

    Excedrin Migrastop 20 tabletekRead More

  • 6,26

    Biofarm ParacetamolWskazania: lek Paracetamol Biofarm stosuje się w bólach różnego pochodzenia i o różnym natężeniu. Szczególnie zalecany jest w bólach głowy, migrenach, w bólach reumatycznych, stawowych, mięśniowych i kostnych, w bólach kręgosłupa, nerwobólach, bólach menstruacyjnych, w bólach zębów. Gorączka w przebiegu przeziębienia lub grypy.Skład: 1 tabletka zawiera: sunstancję czynną: paracetamol 500mg oraz substancje pomocnicze: skrobia żelowana, krospowidon, …

    Biofarm Paracetamol 500mg 50 tabl.Read More

  • 9,05

    APAP REGULAR 24 tabl.APAP to lek zawierający paracetamol, jedną z najczęściej stosowanych i najbezpieczniejszych substancji przeciwbólowych. Preparat zwalcza bóle głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne oraz gorączkę występującą np. w przebiegu przeziębienia lub grypy.DziałanieLek zmiejszający dolegliwości bólowe oraz działający przeciwgorączkowo.ZastosowanieApap stosowany jest jako środek przeciwbólowy w bólach różnego pochodzenia:* ból głowy* mięśni* zębów* nerwobóle* bóle …

    APAP REGULAR 24 tabl.Read More

  • 3,31

    Plaster łagodzi bóle: mięśni kręgosłupa, stawów i reumatyczne. Plaster rozluźnia partie mięśni, przynosząc ulgę.Plaster rozgrzewa się stopniowo po kontakcie z powietrzem do temperatury 43°C. Efekt rozgrzewający trwa do 8 godzin. Plaster jest wyrobem jednokrotnego użytku, wyłącznie do użytku zewnętrznego.Wskazania: w bólach mięśni grzbietu, stawów oraz bólach reumatycznych.Sposób użycia: ostrożnie przerwać saszetkę wzdłuż nacięcia. Wyjąć plaster …

    Synoptis Plaster Apteo Rozgrzewający 1szt.Read More

  • 49,20

    BAYER ASPIRIN 500 MG x 100 TABL SkładSubstancja czynna: 1 tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego. Substancje pomocnicze: celuloza, skrobia kukurydziana. Wskazania Dolegliwości bólowe o lekkim i średnim nasileniu, np.: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśni, bóle menstruacyjne Gorączka Dolegliwości towarzyszące grypie i przeziębieniu. DziałanieKwas acetylosalicylowy, substancja czynna zawarta w preparacie Aspirin, działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowe …

    Aspirin 500mg 100 tabletekRead More

  • 29,98

    Poznaj pozostałe produkty Pyralgina 500 mg x 20 tabl. Pyralgina 500mg 12 tabl. Pyralgina Gorączka 500mg 6 sasz. Pyralgina Thermo Hot plaster rozgrzewający 1 szt. Ibuvit D3 2000 IU 30 kaps. Producent: Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A. feather weight, buty zimowe reebok, prezent dla taty pomysły, zestaw ochraniaczy dla dzieci, rolki skate, dres chłopięcy 98, tabata …

    Pyralgina 500 mg x 50 tabl.Read More

  • 10,99

    METAFEN FORTE ŻEL 0,1G/1G 50G Co to jest Metafen żel Forte i w jakim celu się go stosuje Substancją czynną leku Metafen żel Forte jest ibuprofen. Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Mechanizm jego działania polega na hamowaniu syntezy prostaglandyn w zmienionej zapalnie tkance. Lek ma postać żelu, przeznaczonego do …

    Metafen żel Forte 100mg/g (10%) 50 gRead More

  • 16,88

    . Mobilat żel 50gŻel Mobilat to lek stosowany w pourazowych stanach zapalnych stawów i krwiakach oraz przy przeciążeniu ścięgien oraz mięśni. Żel zawiera 3 składniki aktywne. Ekstrakt z kory nadnerczy działa przeciwwysiękowo oraz przeciwzapalnie. Kwas salicylowy ułatwia wnikanie składników do tkanek, a polisiarczan mukopolisacharydu przyspiesza ich regenerację. DawkowanieZwykle stosowane dawkowanie żelu Mobilat to 1 lub …

    Mobilat żel 50gRead More

  • 8,87

    Preparat o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Skład: Substancja czynna: ibuprofen 400 mg. Substancje pomocnicze: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, żółcień chinolinowa E 104, błękit patentowy E 131. Wskazania Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy (w tym także migreny), bóle zębów, bóle mięśniowe, stawowe …

    IBUM Forte 400 mg 12 kaps.Read More

  • 2,80

    Plaster rozgrzewający do stosowania na skórę. Rozgrzewa miejscowo okolice krzyżowo-lędźwiowe, pleców, karku, ścięgien, stawów oraz mięśni. Dzięki naturalnym składnikom, stosowanie plastra powoduje uczucie odprężenia i rozluźnienia mięśni oraz stawów. Plaster działa do 12 godzin. Producent: Ntrade sprzęt sportowy sklep, orlik wymiary, rower nakamura, tanie koszule damskie, adidas różowy, ranking butów trekkingowych damskich, korki nike ze …

    Hot Pepper plaster rozgrzewający 1 sztRead More

  • 3,08

    LekWskazania: lek Paracetamol Biofarm stosuje się w bólach różnego pochodzenia i o różnym natężeniu. Szczególnie zalecany jest w bólach głowy, migrenach, w bólach reumatycznych, stawowych, mięśniowych i kostnych, w bólach kręgosłupa, nerwobólach, bólach menstruacyjnych, w bólach zębów. Gorączka w przebiegu przeziębienia lub grypy.Skład: 1 tabletka zawiera: sunstancję czynną: paracetamol 500mg oraz substancje pomocnicze: skrobia żelowana, …

    Paracetamol 500mg 6 tabletekRead More

  • 22,68

    Lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy Ibuprom MAX Sprint.Skład:Ibuprofen (Ibuprofenum), makrogol 600, potasu wodorotlenek, żelatyna, sorbitol ciekły, częściowo odwodniony, woda oczyszczona.1 tabletka leku zawiera 400 mg ibuprofenu.Wskazania i działanieLek Ibuprom Max Sprint działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciwgorączkowo.Lek Ibuprom Max Sprint stosuje się w bólach różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego oraz w gorączce: bóle głowy (m.in. …

    IBUPROM MAX SPRINT 40 kaps.Read More