Wykaz USŁUG ARTURA GŁOWACKIEGO

 

Kontaktuję się w nawiązaniu do maila, którego otrzymaliście Państwo 22.04 na temat możliwości prowadzenia wideokonferencji, dzięki usłudze G Suite. Poniżej zamieszczam najważniejsze informacje, jeżeli coś będzie niejasne to proszę śmiało pisać/dzwonić. Dane kontaktowe do mnie znajdują się w stopce maila.
G Suite jest platformą chmurową, której celem jest zmiana dotychczasowych przyzwyczajeń w pracy, oraz zwiększenie efektywności pracowników. Dowodem tego jest badanie przeprowadzone przez Forrester, które pokazało, że trzyletnie korzystanie z G Suite przyniosło zwrot inwestycji na poziomie 331% – źródło.

Jest to narzędzie kompletne – to znaczy, że oprócz skrzynek pocztowych na własnej domenie na Gmailu, posiadamy pełen pakiet narzędzi (do komunikacji, tworzenia, przechowywania i bezpieczeństwa), które w pełni ze sobą współpracują i mogą być scalane z dużą liczbą systemów zewnętrznych. Efektem tego jest fakt, że możemy mieć dostęp do plików firmowych, oraz utrzymywać kontakt ze współpracownikami z każdego miejsca na świecie, o każdej porze dnia i nocy z poziomu komputera/laptopa/tabletu/telefonu.
Dlaczego Google?
  • Biorąc pod uwagę obecną sytuację na świecie, G Suite daje nam możliwość korzystania z narzędzi firmowych i dostępu do firmowych dokumentów w bezpieczny sposób, z każdego miejsca na świecie.
  • Z G Suite możemy oszczędzić około 30h tygodniowo oraz zwiększać przychód o 1,5% i więcej – źródło.
  • Obsługa systemu jest bardzo łatwa, Google od zawsze stawiało na intuicyjność, dzięki czemu nie musimy poświęcać dużo czasu na naukę nowej usługi.

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo. Śmiało można powiedzieć, że zabezpieczenia od Google są najlepsze na rynku. Dane firmowe możemy chronić dzięki zabezpieczeniom typu weryfikacja dwuetapowa i jednorazowe logowanie. Jest możliwość zarządzania urządzeniami mobilnymi, by zapewnić bezpieczeństwo na przypadek utraty urządzenia lub odejścia pracownika. Można archiwizować e-maile i rejestrowane czaty oraz określać, jak długo mają być przechowywane.

https://www.youtube.com/watch?v=oGPc_o-e4BQ&t – polecam ten filmik, ponieważ daje on obraz na to jaki potencjał ma G Suite.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube