Program skrócony

 

W chwili ogłoszenia wyborów 4 lutego PANSTWOWA KOMISJA WYBORCZA NIE MIALA PRZYGOTOWANYCH DOKUMENTÓW JAKO WZOROW DO REALIZACJI WYBOROW NA PREZYDENTA POLSKI.
Artur Głowacki w tej sprawie napisał protest wyborczy do Sądu Najwyższego. Sąd Najwyższy zamiast przekazać droga służbową polecenie o przesunięcie terminu na zbieranie podpisów o tylko 2 dni wydał wyrok że ten protest to ja sam powinienem zgłosić do MARSZQLKA SEJMU…POSIADAM ORGINALY DOKUMENTOW W TEJ SPRAWIE ORAZ ORGINALMTEGO NAGRANIA..CO NA TO POSŁOWIE…. Wybory w tym roku nie powinny się odbyć bo jest stan EPIDEMII I WIADOMO BLISKI KONTAKT Z DRUGA OSOBA JEST ZABRONIONY Z UWAGI NA ZAGROZENIE ZYCIA I ZDROWIA.
NIE POTRZEBA NAM NOWEGO PREZYDENTA POLSKI – JEST MARSZQLEK SEJMU I PREZES PIS A TO WYSTARCZY. Propozycja Posła Korwina Mikkego.. ZROBMY KRÓLA KACZYŃSKIEGO BO I TAK W POLSCE DEMOKRACJI NIE MA…JA JESTEM ZA TYM ABY WYBRAC KRÓLA.. Artur Głowacki KANDYDAT bezpartyjny na BEZPARTYJNEGO PREZYDENTA Polski WWW.ARTUR-PREZYDENT.PL

CZARNYM KONIEM WYBORÓW ARTUR GŁOWACKI TELEFON KOMÓRKOWY +48661038888
+49-1520-60-84-635
KANDIDAT DES ÜBERPARTEILICHEN PRÄSIDENTEN POLENS 2020
JEDYNY KTORY POSIADA DOBRZE ZROBIONA STRONĘ INTERNETOWĄ DZIĘKI INFORMATYK OWI KTORY WYGRA W CHICAGO KONKURS NA NAJBARDZIEJ INTERESUJĄCE ROZWIĄZANIA STRONĄ WWW.

DZIĘKUJĘ BARDZO ZA WSPARCIE
PAN INFORMATYK JEST JEDNOCZEŚNIE SPONSOREM PONIEWAŻ NIE POBIERA WYNAGRODZENIA ZA MATERIAŁY PRZESYLANE W PORZE NOCNEJ…

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube