Prezydenci Polski regionów

 

 

Dziękuję moim sympatykom z wielu Partii Politycznych oraz Prezydentowi Polski Andrzejowi Sebastianowi DUDZIE za przekazanie Gratulacji w formie listów i rozmów telefonicznych.
Materiały listowe będą publikowane na mojej stronie w nowych zakładkach.
Rozmowy telefoniczne będą promowane w zapisach na YUTUBE w zakładce pod nazwa: ROZMOWY PORANNE I WIECZORNE PRAWIE DOKOŃCZENIA BRAK.
CO DO WYBORÓW MAM PODOBNY POGLAD DO PANA POSŁA NA SEJM RP LECZ NALEŻY TAKŻE PAMIĘTAĆ O POZOSTAŁYCH KANDYDATACH KTÓRZY NIE BYLI W STANIE ZEBRAC W OBECNEJ SYTUACJI NAWET 1 TYSIĄCA PIDPISÓW…
ZA TE WSZYSTKIE KOMITETU WYRAŻAM POGLAD ŻE POWINIEN BYĆ PRZYJETY DO WYKONANIA WYROK SĄDU NAJWYŻSZEGO W SPRAWIE NA KAZANIA REJESTRACJI KOMITETU WYBORCZEGO PANA KANDYDATA NA PREZYDENTA RP SŁAWOMIRA GRZYWY.
W MYŚL TEGO WYROKU O NAKAZIE ZAREJESTROWANA MUSZĄ BYĆ ZAREJESTROWANA WSZYSTKIE POZOSTALE NIEZALEŻNY KOMITETY WYBORCZE. JEST TO WYROK Z 23 MARCA 2020 ROKU.
JEŚLI TAK SIĘ NIE STANIE RZĄD PREMIERA MORAWIECKIEGO WINIEN ZWRÓCIĆ KOSZTY I WYDATKI TYMŻE KOMITETOM.
W PRZYPADKU MOIM KOSZTY DOT. PRZYGOTOWANIA DO STARTU TO OKOŁO 7 MILIONÓW ZŁOTYCH NIE WSPOMNĘ O STEATACH MORALNYCH. BRAK ODPOWIEDZI NA KONKRETNE PISMA DO PREZYDENTA I PANSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ CZYNI POGLAD, ŻE WYBORY PREZYDENCKIE ZOSTAŁY ZFAUSZOWANE I SĄ NIESPRAWIEDLIWE. CAŁOŚĆ PROCEDUR DOT WYBORÓW 2020 POWINNA BYĆ ANULOWANA.

POLSKA… TO NIE JEST MOJE PAŃSTWO.. TO JEST MÓJ WRÓG BĘDĘ WALCZYL O SPRAWIEDLIWOŚĆ I PRAWDĘ TAK MI DOPOMÓŻ BÓG… ARTUR GŁOWACKI
WWW.ARTUR-PREZYDENT.PL
E-MAIL ARTURGLOWACKI27@GMAIL.COM
TEL. +48-661038888
BIURO NA EMIGRACJI +49-1520-60-84-635
SEKRETARIAT TEL. +48516788871
SPRAWY PROWADZI PROFESOR NAUK MEDYCZNYCH DANUTA W.
 

1.PREZYDENT POMORZA OD SZCZECINA DO GDAŃSKA

   PREZYDENT POMORSKI ARTUR GŁOWACKI BEZPARTYJNY

   TEL.+48-661-03-8888  WWW.ARTUR-PREZYDENT.PL

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.PREZYDENT MAŁOPOLSKI  TERESA JADWIGA GARLAND

   TEL.+48-697-357-009  https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/ 

10.

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube