Plakaty WYBORCZE, BANERY, REKLAMA

 

 

wybory są NIELEGALNE I NIE SPRAWIEDLIWE.. DOŁĄCZAM SWOJĄ OSOBĘ DO PROTESTU.. ARTUR GŁOWACKI TELEFON +48-66-103-8888

 

Dziękuję moim sympatykom z wielu Partii Politycznych oraz Prezydentowi Polski Andrzejowi Sebastianowi DUDZIE za przekazanie Gratulacji w formie listów i rozmów telefonicznych.
Materiały listowe będą publikowane na mojej stronie w nowych zakładkach.
Rozmowy telefoniczne będą promowane w zapisach na YUTUBE w zakładce pod nazwa: ROZMOWY PORANNE I WIECZORNE PRAWIE DOKOŃCZENIA BRAK.
CO DO WYBORÓW MAM PODOBNY POGLAD DO PANA POSŁA NA SEJM RP LECZ NALEŻY TAKŻE PAMIĘTAĆ O POZOSTAŁYCH KANDYDATACH KTÓRZY NIE BYLI W STANIE ZEBRAC W OBECNEJ SYTUACJI NAWET 1 TYSIĄCA PIDPISÓW…
ZA TE WSZYSTKIE KOMITETU WYRAŻAM POGLAD ŻE POWINIEN BYĆ PRZYJETY DO WYKONANIA WYROK SĄDU NAJWYŻSZEGO W SPRAWIE NA KAZANIA REJESTRACJI KOMITETU WYBORCZEGO PANA KANDYDATA NA PREZYDENTA RP SŁAWOMIRA GRZYWY.
W MYŚL TEGO WYROKU O NAKAZIE ZAREJESTROWANA MUSZĄ BYĆ ZAREJESTROWANA WSZYSTKIE POZOSTALE NIEZALEŻNY KOMITETY WYBORCZE. JEST TO WYROK Z 23 MARCA 2020 ROKU.
JEŚLI TAK SIĘ NIE STANIE RZĄD PREMIERA MORAWIECKIEGO WINIEN ZWRÓCIĆ KOSZTY I WYDATKI TYMŻE KOMITETOM.
W PRZYPADKU MOIM KOSZTY DOT. PRZYGOTOWANIA DO STARTU TO OKOŁO 7 MILIONÓW ZŁOTYCH NIE WSPOMNĘ O STEATACH MORALNYCH. BRAK ODPOWIEDZI NA KONKRETNE PISMA DO PREZYDENTA I PANSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ CZYNI POGLAD, ŻE WYBORY PREZYDENCKIE ZOSTAŁY ZFAUSZOWANE I SĄ NIESPRAWIEDLIWE. CAŁOŚĆ PROCEDUR DOT WYBORÓW 2020 POWINNA BYĆ ANULOWANA.

POLSKA… TO NIE JEST MOJE PAŃSTWO.. TO JEST MÓJ WRÓG BĘDĘ WALCZYL O SPRAWIEDLIWOŚĆ I PRAWDĘ TAK MI DOPOMÓŻ BÓG… ARTUR GŁOWACKI
WWW.ARTUR-PREZYDENT.PL
E-MAIL ARTURGLOWACKI27@GMAIL.COM
TEL. +48-661038888
BIURO NA EMIGRACJI +49-1520-60-84-635
SEKRETARIAT TEL. +48516788871
SPRAWY PROWADZI PROFESOR NAUK MEDYCZNYCH DANUTA W.
 

dzień dobry…

 

W ostatnia środę wygrałem niewielka kwotę około 13 tysięcy euro w lotto niemieckim…nie mogę tego przesłać do Polski bo mi szkoda stracić i chciałbym przekazać te pieniądze na działanie Sejmu i ewentualnie senatu…

Proszę o odpowiedź czy jako wolny obywatel może tę kwotę przelać z konta niemieckiego na wskazane konto Sejmu…

 

Dziękuję i pozdrawiam 

 

Proszę o szybką jeśli to możliwe odpowiedź..

 

Pozdrawiam serdecznie Artur Głowacki 

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube