Kandydat Sabina BOBIN na PREZYDENTA WARSZAWY

 

PROGRAM PARTII POLITYCZNEJ

PONAD PODZIAŁAMI

 

1. Chcemy bardziej zapewnić mieszkańcom RP podstawowe prawo do bezpieczeństwa. Uważamy że trzeba wzmocnić i doszkolić polską armię.

2. Chcemy zwiększyć kompetencję i wiedzę policji. Uważamy że funkcjonariusz policji musi zapobiegać dyskryminacji mieszkańców polski, a zgłoszenia aktów dyskryminacji będzie musiał potraktować bardzo poważnie.

3. Chcemy dążyć do państwa które nie każę ale edukuje. Osoby dopuszczające się aktów dyskryminacji nie będą fizycznie pozbawiane wolności. W ramach odbycia kary osoba oskarżona będzie musiała odbyć obowiązkowy kurs/ szkolenie z zakresu praw człowieka w pełni opłacany przez państwo. W przypadku kolejnych takich naruszeń prawa można podwyższyć karę.

4. Pragniemy dążyć do obniżenia granicy wieku legalnego współżycia seksualnego z 16 lat do 12 lat. W dalszych latach planujemy całkowicie znieść tą granice.

5. Pragniemy dążyć do legalnego pojawiania się w miejscach publicznych nago.

6. Pragniemy uregulować w polskim prawie zawód prostytutki. Dodatkowo pozwolimy aby Domy Publiczne mogły być rejestrowane jako firmy.

7. Będziemy dążyć do uproszczenia pracy urzędów m.in. mniej biurokracji.

8. Pragniemy dążyć do otwierania szkół w których wszyscy uczniowie są równi, mogą się na równi uczyć się , odnosić sukcesy i rozwijać się. Chcemy szkoły która zapewnia wszystkim uczniom ciepły posiłek.

9. Jesteśmy za legalizacją Mariana.

10. Wprowadzimy darmową komunikację miejską dla uczniów i emerytów , rencistów w tym niepełnosprawnych .

11. Jesteśmy za likwidacją instytucji małżeństwa w zamian chcemy zastąpić związkami partnerskimi dla wszystkich.

12. Postulujemy za całkowicie legalną aborcją.

13. Będziemy dążyć do powołania niezależnych urzędników do spraw zwierząt. Tacy urzędnicy będą otrzymywać szerokie uprawnienia i pełnić kontrole w celu zapewnienia dobrobytu zwierząt.

14. Jesteśmy za wzięciem w pełną ochronę uchodźców z krajów arabskich i wschodnich. Postulujemy za udzielaniem azylu politycznego.

15. Wprowadzimy obowiązkową edukację seksualną w szkołach podstawowych.

16. Będziemy dążyć do rozbudowy i modernizacji dróg, kolei.

17. Jesteśmy za stworzeniem przyjaźniej, bezpiecznej i taniej komunikacji miejskiej w miastach i gminach.

18. Postulujemy za ochroną osób homoseksualnych i wprowadzenia do kk karalności za dyskryminację za względu na orientację seksualną czy tożsamość płciową.

19. Postulujemy za adopcją dzieci przez pary jednopłciowe.

20. Postulujemy za całkowitym zakazem używania symboli religijnych w urzędach.

21. Uważamy że Ojciec odgrywa równie ważną rolę w rozwoju dziecka i musi umieć to dostrzec. Podczas gdy urlop macierzyński jest regulowany prawem, urlop ojcowski nadal nie jest. To musi się zmienić. Uważamy że dziecko nie powinno dorastać w biedzie i żadna para nie powinna się obyć bez dzieci ze względów finansowych lub organizacyjnych.

Sabina imieniny obchodzi 18 kwietnia, 29 sierpnia, 28 października, 5 grudnia Najbardziej popularną datą obchodzenia imienin Sabiny jest 28 października.

 

2. Sabina – zdrobnienia

Najpopularniejszymi zdrobnieniami są: Sabinka, Sabusia, Sabunia, Sabcia, Sabka, Sabi, Sabik, Sabika, Sabinia, Sabińcia.

3. Sabina – pochodzenie i znaczenie

Jest to imię żeńskie pochodzenia łacińskiego, wywodzi się od nazwy plemion sabelskich, Sabinów (środkowa Italia). Imię to pojawiło się oficjalnie w Polsce w XVIII wieku.

 
 
 
 

Modlitwy poranne – Polska wyszukiwarka internetowa – Polgle https://www.polgle.pl › news www.fronda.pl 2020-12-24. Anioł Pański,papież Franciszek … Asystent społeczny Brauna w przebraniu… zakonnicy… Zwolennik Rafała Trzaskowskiego i kandydat z list KO…/ Asystent społeczny Brauna w przebraniu… zakonnicy … – Fronda https://www.fronda.pl › asystent-spoleczny-brauna-w-p… 19 gru 2020 — Zwolennik Rafała Trzaskowskiego, kandydat do sejmu z listy i asystent posła Konfederacji Grzegorza Brauna działacz LGBT Norbert Bobin, lubiący mówić o sobie „Pan … Próbował zakłócić uroczystości smoleńskie. Działacz LGBT … https://www.tvp.info › probowal-zaklocic-uroczystosci-… 19 gru 2020 — Przebrany za zakonnicę działacz LGBT, kandydat do sejmu z list KO próbował zakłócić poranne … działaczem jest były „asystent” społeczny posła Grzegorza Brauna i …Brakujące: fronda ‎| https://www.najwi.pl › BRAUN Grzegorz Braun / Źródło: Newspix.pl / Damian Burzykowski. Najwięcej interpelacji złożyła … Asystent społeczny Brauna w przebraniu… zakonnicy… fronda.pl ..

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube